Буські пластуни вчаться надавати першу медичну допомогу

Буські пластуни продовжують вчитися надавати першу медичну допомогу

Днями у Львові відбувся вишкіл першої медичної допомоги. Пластуни запросили на захід професійних інструкторів
Під час Курсів першої допомоги CAB розповідали, як правильно робити серцево-легеневу реанімацію, допомагати при втраті свідомості, опіках, обмороженні, як зупиняти різні види кровотеч, накладати турнікети.
Більше 40 учасників з Буська, Яворова, Стрия та Львова взяли участь у вишколі. З професійними викладачами, вони вивчали протоколи за сучасними стандартами, які побудовані на доказовій медицині, вчилися користуватися джгутами-турнікетами, бандажами, бинтами для тиску на рани, дефибрилляторами.
Юнаки та юначки отримали сертифікат проходження професійного базового курсу, опановану основні практики надання першої медичної допомоги і готові вчитися далі.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top