Буські рятувальники провели рейд місцями зимової риболовлі

Буські рятувальники провели рейд місцями зимової риболовлі

 20 січня працівниками Буського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області спільно з начальником відділу з питань цивільного захисту була проведена рейдова перевірка місць зимової риболовлі у с.Сторонибаби. В ході рейду рятувальники провели роз’яснювальну роботу щодо правил безпеки на льоду, ознайомили громадян з основами надання першої медичної допомоги,вручили відповідні пам’ятки й листівки та розмістили їх у місцях з масовим перебуванням людей.
Крім того, фахівці вкотре нагадали, що під час риболовлі не слід пробивати декілька лунок поряд, вкрай небезпечно збиратися великими групами в одному місці й не варто ризикувати і ловити рибу біля промоїн. При виході на лід треба визначте його міцність ударом палиці. Якщо його вдалося пробити – це небезпечно, варто пошукати друге місце.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top