Бущани Орися Дем’янюк-Мочульська та Роман Ростикус – у складі збірної України для участі в суперлізі командного чемпіонату Європи з легкої атлетики

Бущани Орися Дем’янюк-Мочульська та Роман Ростикус – у складі збірної України для участі в суперлізі командного чемпіонату Європи з легкої атлетики

 Виконком Федерації легкої атлетики України затвердив склад збірної команди України, яка 29-30 травня візьме участь у Суперлізі командного чемпіонату Європи з легкої атлетики. Прийматиме змагання м.Хожув (Польща).
Здебільшого у склад команди ввійшли переможці Командного чемпіонату України, який відбувся в Луцьку 17-18 травня. Зокрема, це найкращі наші легкоатлети – вихованці Буської ДЮСШ Орися Дем’янюк (Мочульська) і Роман Ростикус. Обоє стали переможцями змагань в Луцьку, виконавши критерії для потрапляння до складу збірної для участі в командному чемпіонаті Європи. Орися Дем’янюк (Мочульська) в бігу на дистанції 1500 м перемогла з результатом 4:17.78, а Роман Ростикус був найшвидшим у бігу на 3000 м з/п з результатом 8:51.32. Обоє наших легкоатлетів нині тренуються під керівництвом львівського тренера Віталія Тарнакіна.
Загалом склад збірної України для участі в Суперлізі командного чемпіонату Європи-2021 затверджений у кількості 49 спортсменів: 25 чоловіків і 24 жінки. Новий формат змагань передбачає, що участь у Суперлізі братимуть не 12, а 8 команд. Дві з них, які посядуть останні місця, залишать Суперлігу, натомість їхні місця займуть дві найкращі команди з Першої ліги.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top