Біля Буська на автодорозі Київ – Чоп запрацює камера автофіксації порушень ПДР

Біля Буська на автодорозі Київ – Чоп запрацює камера автофіксації порушень ПДР

Ще дві камери встановлено у Солонці.

У Солонці неподалік Львова, а також біля Буська від 30 грудня почнуть працювати камери автоматичної фіксації порушень ПДР. Йдеться про три камери, які вже встановлені і довгий час працювали у тестовому режимі. Про початок їх повноцінної роботи у неділю, 27 грудня, повідомив перший заступник начальника Патрульної поліції України Олексій Білошицький.

«30 грудня на автомобільній дорозі М-06 (Київ – Чоп) запрацюють три камери фіксації правопорушень, які контролюватимуть дотримання вимог ПДР в автоматичному режимі. Розміщення камер: на 490 км+400 автодороги, поблизу міста Буськ; на 555 км+662 автодороги, поблизу села Солонка; на 555 км+730 автодороги, поблизу села Солонка», – повідомив Олексій Білошицький.

Він уточнив, що камери на цих місцях вирішили встановити через велику кількість аварійних ситуація через перевищення швидкості.

Усього на Львівщині має бути 22 комплекси автоматичної фіксації порушень ПДР. Місця для них вже визначив Укравтодор.

Наразі ці камери фіксуватимуть лише перевищення швидкості, але планується, що ці системи будуть фіксувати ще й проїзд на червоний сигнал світлофора, порушення правил зупинки чи стоянки, проїзд смугою для громадського транспорту, тротуарами, смугами зустрічного руху тощо.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top