Вихованка Буської ДЮСШ Соломія Діжак стала чемпіонкою України зі спортивної ходьби

Вихованка Буської ДЮСШ Соломія Діжак стала чемпіонкою України зі спортивної ходьби

У Львові відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків і дівчат. Близько 750 осіб учасників зі всіх областей України впродовж трьох днів виборювали медалі національних змагань.

Найкращих спортсменів на чемпіонаті визначали у різних бігових та стрибкових дисциплінах, видах метань, спортивній ходьбі, естафетному бізі, семиборстві та десятиборстві. Змагались спортсмени на стадіоні «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури та спорту імені Івана Боберського.

Вихованка Буської ДЮСШ Діжак Соломія – Чемпіонка України зі спортивної ходьби на 5000 м. з особистим результатом – 23.45.63 .Соломія оновила рекорд області у віковій категорії U16

Діжак Вікторія – Бронзова призерка Чемпіонату України на 5000 м зі спортивної ходьби з результатом – 25.42.93.
Тренери юних легкоатлеток: Єретик В.Ю., Єретик Ю.В. Ільчишин Г.Я.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top