Вихованка Буської ДЮСШ Уляна Рачинська стала чемпіонкою України з легкої атлетики

Вихованка Буської ДЮСШ Уляна Рачинська стала чемпіонкою України з легкої атлетики

8 червня в Бахмуті, що на Донеччині, стартував чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді U-23. В перший змагальний день низку медалей вибороли молоді легкоатлети Львівщини.
“Золото” в бігу на 1500 м здобула 17-річна вихованка Буської ДЮСШ, яка нині тренується у львівській ДЮСШ №2, Уляна Рачинська (тренери – Віталій Тарнакін, Валерій Дітлашок і Володимир Єретик). Її переможний час 4:32.25 – це нове особисте досягнення талановитої спортсменки. Окрім того, Уляна вперше виконала нормативом кандидата в майстри спорту України на повітрі.
Друге місце у стрибках у висоту зайняли Анастасія Матвійок (1.75), яка поступилася переможниці за більшою кількістю використаних спроб, і Владислав Лавський (2.16). Також “срібло” в бігу на 110 м з/б завоював Максим Андрухів (14.84). І врешті бронзову медаль в бігу на 400 м виборола Мар’яна Шостак (56.45).
 4-е місце в бігу на 3000 м з/п –  Станіслав Козак, який встановив особистий рекорд – 9:38.08, і 5-е місце Нікіти Родченкова в бігу на 400 м (49.09).
Змагання завершаться сьогодні, 9 червня.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top