Відкриті уроки футболу завітали до Буська

Відкриті уроки футболу завітали до Буська

27 жовтня за сприяння Буської міської ради вже вдруге цьогоріч на спортивному комплексі Буської ДЮСШ відбувся футбольний фестиваль “Відкриті уроки футболу”.
Це – дитячий соціальний проєкт, який Всеукраїнська фундація “Захист прав дітей” разом з міжнародними партнерами та Українською Асоціацією футболу, обласними та місцевими футбольними асоціаціями, територіальними громадами реалізує з метою підтримки дітей.
 Перед початком заходу його учасники разом з поважними На зображенні може бути: 13 людей, люди стоять та на відкритому повітрігостями, які прибули на фестиваль, виконали Державний Гімн України та хвилиною мовчання вшанували українських захисників, які віддали своє життя у війні з російськими окупантами.
Надалі організатори розділили футбольне поле на 12 секторів, у кожному з яких працював тренер-волонтер.Усього було задіяно 144 учні загальносвітніх закладів нашої громади, які були розподілені у 12 команд по 12 учасників.
Досвідчені футбольні тренери ділилися з дітьми секретами футболу, знайомили з вправами, які допомагають розвинути спритність, влучність, швидкість та витривалість. Діти, об’єднані в команди “Орли”, “Вікторія 2”, “Вікторія 1”, “Рух”, “Удар”, “Апельсинки”, «Козаки», «Зірочки», «Лелеки», Дружба». «Українки», «Трояндочки»На зображенні може бути: 11 людей, люди стоять та на відкритому повітрі переходили із однієї локації в іншу, де їм пропонували виконати ту чи іншу вправу або залучали до гри.
Після завершення “Уроків футболу” відбулася церемонія нагородження усіх учасників спортивного фестивалю пам’ятними дипломами Української асоціації футболу. Також діти отримали в подарунок солодощі від міської ради, кепки, футболки з логотипом заходу, а навчальні заклади громади – 76 футбольних м’ячів.
Нагородження провели: заступник голови асоціації футболу Львівщини Степан Понайда, директор Буської ДЮСШ Богдан Пасічник, офіцер безпеки УАФ Володимир Гевко, інструктор УЄФА Андрій Смольський, спеціаліст ЛАФ Анастасія Янтуріна.
На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та на відкритому повітріЗазначимо, що цієї осені у Львівській області, окрім Буська, “Уроки футболу” пройдуть ще у населених пунктах Стрий та Верхня Білка.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top