Віктор Дідух здобув золоту медаль на престижному турнірі у Сінгапурі
Віктор Дідух здобув золоту медаль на престижному турнірі у
Сінгапурі
З 3 по 5 лютого в Сінгапурі проходить масштабний турнір Singapore Smash Para Showcase, де зібралися найсильніші паралімпійці з настільного тенісу.
Віктор Дідух впевнено пройшов у фінал, здолавши у півфіналі польського спортсмена Maksym CHUDZICKI з рахунком 3:0.
У фіналі він зустрівся з представником Великобританії Billy SHILTON.
ВІКТОР ДІДУХ продемонстрував неймовірну гру та здолав у фіналі британця Billy SHILTON, здобувши золото !
Це черговий доказ сили духу, майстерності та неймовірної наполегливості!
Вітаємо Віктора з цим видатним досягненням!
Comments