Віктор Дідух здобув золоту медаль на престижному турнірі у Сінгапурі

Віктор Дідух здобув золоту медаль на престижному турнірі у Сінгапурі

З 3 по 5 лютого в Сінгапурі проходить масштабний турнір Singapore Smash Para Showcase, де зібралися найсильніші паралімпійці з настільного тенісу.
 Віктор Дідух впевнено пройшов у фінал, здолавши у півфіналі польського спортсмена Maksym CHUDZICKI з рахунком 3:0.
 У фіналі він зустрівся з представником Великобританії Billy SHILTON.

ВІКТОР ДІДУХ продемонстрував неймовірну гру та здолав у фіналі британця Billy SHILTON, здобувши золото !

 Це черговий доказ сили духу, майстерності та неймовірної наполегливості!
Вітаємо Віктора з цим видатним досягненням!

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top