В адміністративному центрі Буської громади встановили Великодню інсталяцію

В адміністративному центрі Буської громади встановили Великодню інсталяцію

29 квітня на Площі Ринок міста Буська працівники міського комунального підприємства встановили Великодні деревця та плетені з натуральної лози писанки. Як повідомила у коментарі для Буського Радіо керівниця МКП Надія Пінтоха, цього року святкові деревця Великодньою атрибутикою прикрасили старости разом із своїми громадами. Усі прикраси ручної роботи з притаманними рисами оздоблення саме тієї території звідки їх привезли.

Надзвичайно цікавою несподіванкою стало деревце Буської міської громади – у вигляді лелечого гніздечка до якого прилітають буськи-діти з назвами населених пунктів, що входять у склад великої лелечої громади. Така арт-інсталяція має і змагальницьке забарвлення, адже громада писанкове деревце якої переможе у конкурсі на краще дерево – отримає гойдалку для дозвілля молоді та дітлахів. Деталі у етері Буськ87.5FM. Добірка світлин за цим посиланням

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top