В населені пункти Буської громади продовжують прибувати внутрішньо переміщені українці

В населені пункти Буської громади продовжують прибувати внутрішньо переміщені українці

В населені пункти громади продовжують прибувати внутрішньо переміщені українці з територій, де тривають обстріли та ведуться активні бойові дії.
 Станом на 9.00 год. 08 березня прибуло та проживає 512 осіб у приватному секторі, в Олеському професійному ліцеї
– 2 дорослих і 32 дітей з м.Харків із числа сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, з інвалідністю.
 Також у нас можуть переночувати сім’ї, матері з дітьми, які їдуть ще далі, у інші населені пункти чи за кордон. Для них проживання та сніданок організовано у дошкільній установі «Лелеченя» у Буську. Такою можливістю скористалося більше 60 осіб.
 Щодня кількість внутрішньо переміщених осіб, які прибувають в громаду, збільшується. В найближчі дні очікується близько 1 тис. людей. Для їх поселення підготовлено місця у дитячих садочках, школах, інших закладах, де можна забезпечити відповідний температурний режим і харчування.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top