В переддень 102-ї річниці проголошення Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР), біля пам’ятника Євгенові Петрушевичу в Буську відбулося святкове віче

В переддень 102-ї річниці проголошення Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР), біля пам’ятника Євгенові Петрушевичу в Буську відбулося святкове віче

Сьогодні, 30 жовтня, в переддень 102-ї річниці проголошення Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР), біля пам’ятника Євгенові Петрушевичу в Буську відбулося святкове віче за участю керівників органів влади, учасників ООС (АТО), представників громадських організацій.
Відкрив захід виконанням Державного Гімну України Народний хор працівників культури. Надалі слова-вітання мали голова районної ради Богдан Глова та голова райдержадміністрації Олег Коваль. У своїх виступах керівники відзначили історичну важливість створення ЗУНР на шляху до здобуття Україною незалежності, волелюбність і прагнення українців жити у своїй єдиній і соборній національній державі.
Керівники поклали квіти до пам’ятника нашого земляка – президента ЗУНР Євгена Петрушевича та разом з усіма присутніми хвилиною мовчання вшанували героїв минувшини та сучасності, які віддали своє життя за Україну.
Завершився захід виконанням хоровим колективом повстанської пісні на слова Івана Франка “Не пора, не пора…” та церковним гімном “Боже, єдиний, великий…”.
Вела віче методист РНД Любов Огороднік.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top