В Україні якість пального, яке продають на АЗС, перевірятимуть у лабораторіях

В Україні якість пального, яке продають на АЗС, перевірятимуть у лабораторіях

Держекоінспекція розпочала відбір проб паливно-мастильної продукції для перевірки її якості у лабораторії в рамках ринкового нагляду.

Про це повідомив Голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований, повідомляє Урядовий портал.

«Перші проби пального було взято під час перевірки двох ТОВ в Одесі та у Херсоні. За результатами висновків акредитованої автомобільні бензини та дизельні палива цих підприємств відповідали вимогам Технічного регламенту», – розповів Андрій Мальований.

Він зазначив, що початок лабораторних досліджень паливно-мастильної продукції – дуже важливий крок до ефективнішого ринкового нагляду, результатом якого буде гарантія високої якості пального для покупців. Раніше фахівці ДЕІ могли проводити лише документальні перевірки підприємств, контролюючи наявність паспортів якості пального, документів на присадки, та їх відповідність техрегламенту.

Загалом за словами голови ДЕІ у порівнянні з минулим роком Держекоінспекції вдалося значно посилити роботу у сфері ринкового нагляду.

«За 1 півріччя 2021 року ДЕІ провела понад 600 заходів державного ринкового нагляду, за результатами яких прийнято майже 1 тисячу рішень про вжиття обмежувальних (коригувальних) заходів щодо усунення формальної невідповідності або обмеження надання продукції на ринку. До порушників застосовано адміністративно-господарські санкції на загальну суму 9,6 мільйона гривень, що у понад 5 разів перевищує показники аналогічного періоду минулого року», – зауважив Андрій Мальований.

Держекоінспекція також продовжує на виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля здійснювати всебічні перевірки АЗС – як у сфері ринкового нагляду, так і на дотримання ними вимог природоохоронного законодавства.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top