Генштаб ЗСУ повідомив про звільнення майже 30 населених пунктів від окупантів

Генштаб ЗСУ повідомив про звільнення майже 30 населених пунктів від окупантів

Перелік населених пунктів Київщини та Чернігівщини, які взяли під контроль ЗСУ

Станом на п’ятницю, 1 квітня, Збройні сили України звільнили від російських окупантів ще майже 30 населених пунктів на Київщині та Чернігівщині.

За даними Генштабу ЗСУ, спостерігається часткове відведення підрозділів окупаційних військ з Поліського та Сіверського напрямків. На Поліському напрямку окупанти наступальних дій не проводили. Основні їхні зусилля спрямовуються на ведення оборони зайнятих раніше рубежів, перегрупування та відведення військ на територію республіки Білорусь для відновлення боєздатності.

«Підрозділами Збройних Сил України відновлено контроль над населеними пунктами Демидів, Димер, Литвинівка, Гаврилівка, Козаровичі, Жовтневе, Глибівка, Ясногородка, Талакунь, Сухолуччя, Липівка, Гавронщина, Маковище, Миколаївка, Хмільна», – йдеться в повідомленні Генштабу.

На Сіверському напрямку противник продовжує блокування міста Чернігова. Водночас спостерігається переміщення військ Центрального військового округу до районів, що перебувають на малій відстані від державного кордону України.

Після відходу окупантів підрозділи Збройних Сил України взяли під контроль населені пункти Рудня, Шевченкове, Бобрик, Стара Басань, Нова Басань, Макіївка, Погреби, Бажанівка, Володимирівка, Шняківка, Сальне, Софіївка, Гаврилівка.

На Слобожанському напрямку окупанти продовжують блокувати Харків та здійснювати артилерійські обстріли міста, на захоплених рубежах переходить до оборони, здійснює перегрупування військ для відновлення наступальних дій. Фіксується додаткове підвезення боєприпасів для артилерійських підрозділів.

Росіяни продовжують контролювати Ізюм та утримувати понтонні переправи через річку Сіверський Донець з метою забезпечення ведення наступальних дій. Протягом дня армія РФ вела бойові дії у напрямку населеного пункту Мала Комишуваха та була зупинена. «Імовірно, противник буде здійснювати посилення угруповання окупаційних військ на Ізюмському напрямку за рахунок окремих підрозділів 1-ї танкової та 20-ї загальновійськової армій», – зазначають в Гентабі.

На Донецькому напрямку ворог продовжує здійснювати вогневий вплив та штурмові дії на окремих напрямках. Основні зусилля зосереджує на взятті під контроль населених пунктів Попасна та Рубіжне, а також встановленні повного контролю над містом Маріуполь.

На Південнобузькому напрямку підрозділи окупаційних військ продовжують здійснювати вогневий вплив із застосуванням артилерії по позиціях українських військ.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top