Голова Золочівської  райдержадміністрації Василь Маркевич про територіальну оборону Золочівщини

Голова Золочівської  райдержадміністрації Василь Маркевич про територіальну оборону району

З 1 січня 2022 року в Україні набув чинності Закон України “Про основи національного спротиву». Важливою його складовою є територіальна оборона, рух опору та підготовка громадян України до національного спротиву.  Тема територіальної оборони України є вкрай актуальною зважаючи на події, пов’язані з окупацією РФ частини територій Донецької та Луганської областей України та анексією АР Крим. На сьогоднішній час в Золочівському районі створено підрозділ територіальної оборони та надано приміщення для дислокації особового складу, яке знаходиться в селі Тростянець, неподалік Золочева.

Для підтримки та забезпечення функціонування підрозділу Золочівською районною адміністрацією розроблено цільову програму підготовки(фінансування та підтримки) окремого батальйону(штаб району) територіальної оборони за рахунок коштів районного та місцевого бюджетів 2022-2024 роки. Відповідно для виконання програми та за підсумками нарад з питань тероборони, ми звернулись в усі громади, аби на сесіях рад такі прийняли відповідні програми та забезпечили їх фінансування. Відрадно, що уже в більшості громад відбулись сесії і виділені кошти, а саме Золочівською ТГ – 500 тис.грн, Бродівською ТГ – 500 тис.грн, Красненською ТГ – 200 тис.грн, Поморянською ТГ – 150 тис.грн. Очікуєм також від решти рад такої ж активності.

На сам кінець відзначу, що із  зв’язку з ескалацією військового конфлікту та чітким завданням, що поставлено керівництвом Львівської ОДА – Золочівська райдержадміністрація буде робити все необхідне аби в максимально стислі терміни завершити процес формування бригад і батальйонів територіальної оборони на  Золочівщині. Вони мають бути готові в будь-який момент прийти на допомогу Збройним Силам України, діючи в тилу та виконуючи завдання на території району та області. Закликаю краян вступати до лав територіальної оборони, щоб захисти свої родини, свою землю і свою країну, адже готовність суспільства до збройної відсічі — це те, що може не пустити війну в нашу домівку.

Інформація Золочівської РДА

голова Золочівської райдержадміністрації

Василь Маркевич                                        

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top