Десять закладів охорони здоров’я Золочівщини отримали обладнання для телемедицини

Десять закладів охорони здоров’я Золочівщини отримали обладнання для телемедицини

 1 лютого заклади охорони здоров’я Золочівщини отримали сучасне телемедичне обладнання для первинної ланки медицини району – 10 комплектів. Це амбулаторії сіл Бортків, Вороняки, Білий Камінь, Гологори, Новоселище, Куровичі, Поляни, Сасів, Червоне, селища Поморяни.

Вартість такого комплекту телемедичного обладнання становить 110 тис. грн.
У програмно-апаратний комплекс для телеметрії та телемедичного консультування входять портативний ЕКГ, вимірювач артеріального тиску, пульсоксиметр, спірометр, безконтактний термометр, дерматоскоп, цифрова оглядова камера та планшет для зберігання та передачі даних.
За допомогою цього обладнання лікар може на дому обстежити пацієнта, результати отримує миттєво на портативному комп’ютері, опісля робить первинні висновки щодо подальшого лікування. Окрім того результати обстеження можна перескерувати онлайн вузькопрофільному фахівцю.
«Дані комплекти дозволять якісно і доступно надавати медичну допомогу людям, адже це “діагностичний центр” в одній сумці.
Загалом на закупівлю 254 комплектів Львівщина отримала субвенцію – 25 млн. гривень. Співфінансування із місцевих бюджетів становить 10%.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top