До уваги мешканців Буської міської територіальної громади! Приватне підприємство “Західний Буг” інформує про роботи з оприскування посівів сої засобами захисту рослин.

До уваги мешканців Буської міської територіальної громади! Приватне підприємство “Західний Буг” інформує про роботи з оприскування посівів сої засобами захисту рослин

До уваги мешканців Буської міської територіальної громади!
Приватне підприємство “Західний Буг” інформує, що з 23 по 26 червня 2021 року на території Буської міської територіальної громади проводитимуться роботи з оприскування посівів сої засобами захисту рослин.
Пестициди, їх застосування, норми, кратність обробок у підприємстві відповідає “Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених для використання в Україні”, доповненням до “Переліку” та інструкціями з безпечного застосування пестицидів, які затверджені постановами Міністерства охорони здоров’я і Міністерства екології та природних ресурсів України.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top