Жителі Золочівського району відчули землетрус, що стався на межі Тернопільської та Івано-Франківської областей

Жителі Золочівського району відчули землетрус, що стався на межі Тернопільської та Івано-Франківської областей

Вранці в четвер, 23 вересня, на межі Тернопільської та Івано-Франківської областей стався землетрус магнітудою 4,3 бала, повідомив Головний центр спеціального контролю.

«Сьогодні о 06:17:57 засобами Головного центру зареєстровано відчутний землетрус на території України. Попередні розрахунки: координати 48,93 пн.ш. 25,88 сх.д. Тернопільська область, магнітуда М=4.3, розрахункова інтенсивність 5 балів. За повідомленнями, землетрус відчувався людьми на відстані біля 100 км», – сказано в повідомленні.

Виходячи з попередніх сейсмічних даних, землетрус не повинен був завдати значної шкоди, але, ймовірно, багато людей відчували його як легку вібрацію в районі епіцентру. Факт землетрусу підтвердили тернопільські рятувальники. Водночас вони наголосили, що до негативних наслідків підземні поштовхи не призвели.
Як повідомляє VolcanoDiscovery з посиланням на німецький науково -дослідний центр геологічних наук, центр землетрусу знаходився на глибині 57 кілометрів.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top