Зимове святкове дійство “Різдво на площі Ринок”

Зимове святкове дійство “Різдво на площі Ринок”

Вже стало доброю традицією щороку, біля новорічної ялинки у центрі міста над Бугом, проводити зимове святкове дійство “Різдво на площі Ринок”, під час якого талановиті жителі нашої громади, мистецькі колективи, які діють при народних домах, вітають бущан з новорічно-різдвяними святами.
 Як завше, свято, на яке завітали у середу, 19 січня, сотні мешканців міста та гостей, було організоване працівниками культури за підтримки Буської міської ради, яка підготувала для учасників солодкі подарунки та подяки, якими нагороджувала за дорученням Буського міського голови секретар міськради Людмила Рудіон.
Під час тригодинного калейдоскопу художніх номерів, а їх було чимало, кожен, хто прийшов на свято, мав нагоду насолодитися різнобарв’ям та майстерним виконанням вже знайомих усім та маловідомих колядок, із захопленням спостерігати за грою акторів-аматорів з Ріпнова та Грабової, які високопрофесійно та креативно відтворили у сучасній інтерпретації Різдвяне вертепне дійство.
На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та на відкритому повітріВпродовж проведення акції організатори збирали благодійні пожертви, аби допомогти 15-річній надбужанці Басараб Мар’яні, яка у свої юні роки зіткнулась з важкою хворобою – ОСТЕОСАРКОМА
 Ведучими свята на площі Ринок були : директор міського народного дому Любов Огороднік та методист МНД Надія Хом’якевич.
Подяка релігійній громаді «Віфезда» Християн Віри Євангельської, котра усіх присутніх безкоштовно зігрівала під час заходу гарячим чаєм та пригощала пампухами.
Зазначимо, що перед початком свята його учасники пройшли урочистою Різдвяною ходою від міського народного дому до місця проведення свята – площі Ринок.
На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top