Золочівську об’єднану організацію Народного Руху України очолив бущанин Сергій Бондаренко

Золочівську об’єднану організацію Народного Руху України очолив бущанин Сергій Бондаренко

3 липня, в м.Буськ в приміщенні сесійної зали Буської міської ради відбулась остання установча виборча конференція на Львівщині в Золочівській об’єднаній організації Народного Руху України.
Делегати, які приїхали з Бродівщини, Золочівщини та Буської міської організацій обрали нове керівництво Золочівської районної організації Народного Руху України.
Головою став керівник Спілки політв’язнів та репресованих, представник від Бущини в раді ветеранів Львівщини, депутат Бузької ОТГ Сергій Бондаренко.
 Допомагати голові будуть заступники з трьох ОТГ, а саме: Сергій Запорожець, Тарас Криницький та Іван Бец.
Делегати обрали провід, раду та делегатів на крайову конференцію.

На зображенні може бути: 1 особа, сидить, стоїть та у приміщенні

В роботі конференції взяли участь заступник голови Народного Руху України Андрій Корнат та голова Львівської крайової організації НРУ, депутат Львівської обласної ради Сергій Дзядик.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top