Золочівщина отримала 5 терміналів системи супутникового зв’язку «Starlink»

Золочівщина отримала 5 Starlink для громад

1 лютого, Львівська ОВА передала керівникам семи районних військових адміністрацій Львівщини системи супутникового зв’язку «Starlink». Їх використовуватимуть для підтримання зв’язку в «Пунктах Незламності», що облаштували в кожному районі області.

Передавати термінали супутникового зв’язку «Starlink» почали у зв‘язку із тривалими відключеннями електроенергії. Зокрема, щоб люди мали можливість бути на зв’язку з найріднішими.

Загалом райони Львівської області отримали 45 систем «Starlink», які функціонуватимуть у «Пунктах Незламності». До слова, таких пунктів на Львівщині налічують 324.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top