З 18 грудня у Буському лісгоспі відкрили традиційний “Ялинковий базар”

З 18 грудня у Буському лісгоспі відкрили традиційний “Ялинковий базар”

Щорічно працівниками ДП «Буське лісове господарство» з метою примноження та збереження природних ресурсів і задоволення потреб населення в новорічних ялинках створюються спеціальні плантації цих хвойних дерев, де в основному і проводиться їх заготівля. Традиційно до Новорічних та Різдвяних свят ДП «Буський лісгосп» організовує торгівлю ялинками та смереками. Торгівельні майданчики вже змонтовані на території підприємства, лісництв та на ринку у місті Буську, де за значно нижчими цінами можна придбати те чи інше деревце.

Як не прикро відзначити, але не всі люди готові придбати лісову красуню. Дехто вважає, що ялинку можна отримати задарма, самовільно зрубавши її у лісі. З огляду на це вважаємо за необхідне довести до відома громадян, що за незаконну рубку та заподіяну шкоду лісовому господарству передбачено покарання згідно чинного законодавства. Згідно ст..65 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» за знищення лісових культур та молодняка передбачено адміністративне стягнення у вигляді штрафу. Крім цього, згідно постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяного лісу», за кожне зрубане хвойне дерево діаметром до 10 см. нараховується збиток в розмірі 247,83 грн.  Тож перш ніж підняти сокиру над ялинкою, замисліться скільки вам може коштувати новорічна красуня набута браконьєрським шляхом!

 Святкові деревця можна придбати за адресою м. Буськ вул. Січових стрільців, 39 на території ДП «Буський лісгосп».

Перші покупці, пан Ігор з Ожидова разом з дітлахами, вже придбали традиційний атрибут Новорічних свят – зелену красуню-смерічку на “Ялинковому базарі”…

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top