З 22 листопада в мисливських угіддях підпорядкованих ДП “Буський лісгосп”, розпочинається сезон полювання на хутрових звірів

З 22 листопада в мисливських угіддях підпорядкованих ДП “Буський лісгосп” розпочинається сезон полювання на хутрових звірів

За кілька днів – відкриття полювання на хутрових ! З 22 листопада в мисливських угіддях підпорядкованих ДП “Буський лісгосп”, розпочинається сезон полювання на хутрових звірів (зайця-русака, лисицю, єнотоподібного собаку). Тривалість полювання до 27 грудня 2020 року.
Наголошуємо на обов’язковому дотриманні мисливцями правил полювання, а також правил поводження на полюванні з мисливською вогнепальною зброєю та дотримання ветеринарно-санітарних вимог при використанні на полюванні собак та обробці добутих шкурок з хутрових звірів. Закликаємо мисливців проявити культуру полювання, що забезпечить гарний відпочинок, незабутні враження від спілкування з природою.
Об­ме­жень для відс­трі­лу ли­сиць та єно­то­вид­ної со­ба­ки не іс­нує, а от зай­ця за відс­тріль­ною кар­ткою ко­жен мис­ли­вець мо­же до­бу­ти не біль­ше од­но­го.
Попереджаємо, що контроль за дотриманням мисливцями правил полювання впродовж сезону полювання здійснюватимуть рейдові бригади підриємства.
Просимо і пересічних громадян, які відвідують ліс, пам’ятати, що субота й неділя – дні полювання, бути обережними й поміркованими, уникати перебування в мисливських угіддях, де проводиться полювання.
Будьте обережні!
Вартість разової відстрільної картки становить 150 грн., сезонної 500 грн., на рахунок придбання звертатись до головного офісу підприємства за адресою м. Буськ вул. Січових стрільців, 39.
Прес-служба ДП “Буський лісгосп”

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top