З 29 вересня 2021 року оператори кол-центру «Львівобленерго» не прийматимуть показників електроенергії.

З 29 вересня 2021 року оператори кол-центру «Львівобленерго» не прийматимуть показників електроенергії

Про це повідомив заступник директора з комерційного обліку ПрАТ «Львівобленерго» Юрій Кошла.

Так, відтепер львів’яни та мешканці області, які досі телефонували у компанію, аби продиктувати показник лічильника, не будуть розмовляти з оператором. Всім клієнтам, які мають смартфони, енергетики радять користуватися веб-чатом на сайті «Львівобленерго» loe.lviv.ua, чат-ботами у Viber та Telegram, а також функцією персонального кабінету на вже згаданому сайті.

Окрім того, залишається можливість надіслати показники лічильники на електронну пошту за адресою pokaz@loe.lviv.ua та SMS-повідомленняч на короткий номер 5068. Також можна зателефонувати на номер 295-85-13 без з’єднання з оператором.

За словами Юрія Кошли, таке рішення зумовлене тим, що в дні, коли споживачі подають показники лічильника телефоном, всі телефонні лінії перевантажені і оператори кол-центру тільки й те роблять, що записують ці данні.

«Якщо раптом десь стається аварія на лінії електропередач, то люди не можуть додзвонитися й повідомити нам про це», – каже він.

Тому безкоштовний номер кол-центру 0-800-30-15-68 діє лише для важливих та екстрених повідомлень, зокрема, з приводу аварійних ситуацій.

Водночас він запевнив, що особи похилого віку, яким важко звикнути до технологічних нововведень, все ж зможуть подати показники лічильників звикло. Їм оператори самі зателефонують. Перелік таких осіб у «Львівобленерго» вже є.

Окрім того, раз на три місяці контролери приходитимуть до споживачів додому і фіксуватимуть показники лічильників на місці.

Також Юрій Кошла нагадав, що через карантинні обмеження навідатися у «Львівобленерго» можна тільки за попереднім записом. Записатися можна на сайті підприємства. А прийом громадян у Львові відбувається виключно на вул.Сяйво.10.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top