Красненська громада вшанувала пам’ять жертв Голодоморів

Красненська громада вшанувала пам’ять жертв Голодоморів

Тема історичної пам’яті із кривавими сторінками надзвичайно болюча для усіх нас. ХХ століття стало для українців важким випробуванням і випробування продовжуються у цьому столітті. Український народ тричі переживав роки голодоморів, які забрали життя мільйонів.
Результатом Голодоморів стали не лише мільйони вбитих та опустілі українські домівки, але й спустошені душі тих, хто пережив роки геноциду.
Так, 26 листопада, з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, біля фігури Матері Божої в селищі На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, пам’ятник та на відкритому повітріКрасне відбулося віче-реквієм за загиблими.
Участь в заході взяли селищний голова Роман Фурда, секретар виконкому Богдан Глова, працівники апарату ради, керівництво та педагоги Красненських ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 та №2, пластуни станиці Красне, громадськість та інші.
Поминальну панахиду за загиблих провели отці Степан Жукровський та Юрій Толочний.
У вступному слові селищний голова Роман Фурда зазначив, що Голодомор – це жахлива сторінка історії нашого народу, на якій чорними літерами записані мільйони загиблих душ. Ще й до сьогодні спогад про страшний голод в Україні – незагоєна рана, невичерпаний біль, непрощений злочин. Тому пам’ять про усіх невинних жертв Голодомору має нас гуртувати, додавати нам мудрості і наснаги на благо світлого майбутнього та зміцнення держави.
Проникливий вірш про Голодомор на спогадах бабусі зачитала з власної збірки педагогиняНа зображенні може бути: 12 людей, люди стоять, на відкритому повітрі та дерево Красненської ЗЗСО І-ІІІ ст.№1 Валентина Лотоцька.
Пісня-реквієм звучала від Олени Сілковської.
Усі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та запалили свічки.
Ведучою заходу була методист КЗ “Центр культури і дозвілля” Красненської селищної ради Уляна Прокопюк.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top