Красненська селищна рада затвердила  Програму розвитку ПЛАСТУ

Красненська селищна рада затвердила  Програму розвитку ПЛАСТУ

Реалізація програми забезпечить проведення традиційних пластових заходів за фінансової підтримки територіальної громади, розширення мережі та покращення якості облаштування пластових приміщень (домівок) для діяльності гуртків у селах , зміцнення та модернізація матеріально- технічної бази домівок станиці.

Станиця Красне Пласту- Національної Скаутської Організації України є однією з найбільших молодіжних організацій у Надбужжі. До станиці Красне належать: курінь 0 ім. Софії Караффи-Корбут, курінь  ім. Івана Тиктора, підготовчі курені ім. Магдалини Чучман та Дмитра Куп’яка. Всього станиця налічує 146 учасники. Пластові гуртки діють в с.Задвір’я, с.Полтва, с.Полоничі, с.Петричі,  в смт Красне . Основна діяльність направлена на національно-патріотичне, фізичне та духовне виховання дітей та молоді віком 6-18 років. Сама праця в Пласті має чітко виражене соціальне спрямування.

Станиця Красне Пласту НСОУ створена 1996 році.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top