Легкоатлети Бущини вже вдруге у 2021 році вибороли золоті медалі національних змагань

Легкоатлети Бущини вже вдруге у 2021 році вибороли золоті медалі національних змагань

Цілий ряд медалей вибороли спортсмени  Львівщини на Кубку України з легкої атлетики в приміщенні, що відбувся у п’ятницю у Києві.

Золото змагань в бігу на дистанцію 800 м серед жінок здобула Орися Дем’янюк-Мочульська. Наша землячка , атлетка Львівської школи вищої спортивної здолала дистанцію за 2.09.56. На цій же дистанції встановила особистий рекорд та виконала норматив кандидатки у майстри спорту випускниця Буської ДЮСШ Уляна Рачинська, зупинившись за крок до медалі.

Серед чоловіків у бігу на 2000 м з перешкодами переможцем став ще один бущанин , легкоатлет Львівської школи вищої спортивної майстерності Роман Ростикус, який здолав дистанцію за 5:40.20.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top