ЛМР про ситуацію на дорогах: Все через ремонти доріг, приміські маршрути тут ні до чого

вівторок, 4 жовтня, 2016, 15:39
Львів

ЛМР про ситуацію на дорогах: Все через ремонти доріг, приміські маршрути тут ні до чого

Затори у Львові. Фото: lvivpost.net

Затори у Львові, насамперед, пов’язані з ремонтами великої кількості вулиць та напливом приватного транспорту.

Саме так прокоментував ситуацію на дорогах у місті начальник управління транспорту та зв’язку Віктор Щир.

Нагадаємо, вранці IA ZIK писала, що транспортна система у Львові дає збої: добратись на роботу у час пік просто неможливо, попри те, що маршрутки переповнені, доводиться годинами вистоювати у заторах. До прикладу, сьогодні, 4 жовтня, вул. Любінська, Окружна, Антоновича взагалі стали непроїзними. Львів’яни обурені, адже анологічною ситуація була і вчора.

Відтак, Віктор Щир пояснюю це так: «На цих вулицях справді є проблеми, але пов’язані вони із закриттям шляхопроводу на вул.Городоцікій, 166. Коли починали ремонтні роботи, ми передбачали, що буде перевантаження цих вулиць. Львівавтодор проводив дослідження на програмне забезпечення, яке показало, що навіть при середньому навантаженні затори на цих вулицях будуть. Відтак, ще перед початком ремонту ми звернулись у департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА з проханням скороти кількість приміських маршрутів і скерувати їх до АС «Західна» та АС №3. Тому затори аж ніяк не пов’язані з тим, що міські маршрути перестали їздити до Приміського вокзалу».

Начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР зазначив, проблеми на дорогах також пов’язані із збільшенням кількості приватного транспорту.

Окрім цього, за його словами, у Львові на сьогодні багато вулиць закрито на ремонт. «Тимчасові незручності пов’язані із ремонтами великої кількості вулиць», – запевнив Віктор Щир.

Він додав, що питанням приміських маршруток не займається і куди та кому їзди не він вирішує.

Як відомо, 1 жовтня, відповідно до рішення Львівської міської ради, усі приміські напрямки, які раніше курсували до Приміського вокзалу, змінили кінцеву зупинку. Відтак, маршрути №140 (Львів – Городок) та № 141 (Львів – Пустомити), які обслуговує підприємство «Фіакр-Львів», зупинятимуться на автостанції №3 (вул. Петлюри).

Натомість начальник управління розвитку інфраструктури і дорожнього господарства Львівської ОДА Роман Кокотайло пояснює, що Львівська ОДА змушена була перенести кінцеві зупинки приміських маршруток на АС №3 на вул. Петлюри через рішення Львівської міськради.

Як повідомлялося, раніше міська влада планувала вкоротити приміські маршрути згаданих напрямків до АС «Західна» на вул. Городоцькій, однак ці наміри так і не були втілені в життя.

Джерело: zik.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top