Львів у заторах: транспортна система міста дає збої

вівторок, 4 жовтня, 2016, 10:25
Львів

Львів у заторах: транспортна система міста дає збої

Львів у заторах. Фото: ZIK

Транспортна система у Львові дає збої: добратись на роботу у час пік просто неможливо, попри те, що маршрутки переповнені, доводиться годинами вистоювати у заторах. До прикладу, сьогодні, 4 жовтня, вул. Любінська, Окружна, Антоновича взагалі стали непроїзними. Львів’яни обурені, адже антологічною ситуація була і вчора.

Як відомо, 1 жовтня, відповідно до рішення Львівської міської ради, усі приміські напрямки, які раніше курсували до Приміського вокзалу, змінили кінцеву зупинку. Відтак, маршрути №140 (Львів – Городок) та № 141 (Львів – Пустомити), які обслуговує підприємство «Фіакр-Львів», зупинятимуться на автостанції №3 (вул. Петлюри).

Відповідно кількість транспорту у цьому напрямку збільшилась і тому доводиться стояти у заторах інколи годинами. Також невідомо, які спеціалісти вивчали пасажиропотік у цьому районі, адже кількість пасажирів на зупинках відтепер збільшилась врази і добратись в центр просто неможливо.

Наразі IA ZIK очікує офіційного коментаря щодо цієї ситуації від Львівської міської ради.

Окрім цього, дуже складна ситуація на дорогах і на Рясне-1, Рясне-2, вул. Т.Шевченка, В.Чорновола, А.Сахарова, Степана Бандери. Кожного ранку львів’янам доводиться довго та неприємно добиратись на роботу.

Джерело: zik.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top