Мобільні групи перевіряють дотримання карантинних обмежень у Буському районі

Мобільні групи перевіряють дотримання карантинних обмежень у Буському районі

Фахівцями Держпродспоживслужби у Буському районі у складі постійних мобільних груп протягом тижня проведено 62 моніторингових обстеження дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень.

Проінспектували 7 закладів громадського харчування, 18 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 8 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, 5 одиниць громадського транспорту, 5 перукарень, 8 загальноосвітніх навчальних закладів, 7 дошкільних закладів.
За результатами виявлених порушень складено 1 протокол відповідно до ст.44-3 КУПаП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічих правил і норм. На 6 об’єктах виявлені порушення:
– у 3-х закладах торгівлі продовольчими товарами;
– 1 перукарні;
– 2 закладах непродовольчими товарами.
Порушення усунені.
Дотримуйтесь правил адаптивного карантину, не наражайте на небезпеку інфікування COVID-19 себе та оточуючих! Тривалість та суворість карантину залежить від кожного з нас!

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top