Надбужанка Орися Дем’янюк-Мочульська виступить на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Надбужанка Орися Демянюк-Мочульська виступить на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

4-7 березня в польському Торуні відбудеться чемпіонат Європи з легкої атлетики в приміщенні. Виконком легкої атлетики України/Ukrainian Athletics
затвердив склад команди для участі в змаганнях. Збірну України представлять 33 спортсмени, серед яких буде й надбужанка чинна чемпіонка України з бігу на 1500 метрів Орися Дем’янюк (Мочульська).

Вихованки Віталія та Ольги Тарнакіних, а також Володимира Єретика (старший тренер-викладач Буської ДЮСШ) не було у первісному списку учасників чемпіонату Європи, оскільки її найкращий результат (4:17.19), показаний на недавньому чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні, на 19 сотих секунди не дотягнув до затвердженого кваліфікаційного нормативу для допуску на чемпіонат Європи з легкої атлетики в приміщенні. Але сьогодні Європейська легка атлетика таки надала своїм рішенням доступ для участі в чемпіонаті Європи спортсменці

Lviv Regional Organization of sports society “Dynamo” of Ukraine.
Нагадаємо, на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні Орися стала срібною призеркою в бігу на 1500 метрів.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top