Наші земляки Віктор Дідух та Олександр Дідух вибороли бронзу і срібло на чемпіонаті України з настільного тенісу

Наші земляки Віктор Дідух та Олександр Дідух вибороли бронзу і срібло на чемпіонаті України з настільного тенісу

У Києві учора, 26 березня, завершився чемпіонат України з настільного тенісу серед дорослих.
Бронзову нагороду у командному розряді серед чоловіків вибороли представники Львівщини Олександр Дідух, Віктор Дідух, Богдан Когут, Олег Біндас, Вадим Солтис. Попереду них опинились лише кияни та представники Чернігівщини. Боротьба була дуже напруженою, адже у турнірі взяли участь 17 команд.
У другий день чемпіонату України відбулося визначення призерів у парах чоловіків. Також провели відбір до основної сітки індивідуального розряду серед чоловіків та жінок. Тут з Львівщини перемогу здобули Олександр Дідух у тандемі з Кирилом Юрченком з Уманя. Вони вибороли бронзові нагороди.
Ще одну срібну медаль, Олександр Дідух здобув в міксті, спільно з киянкою Аліною Видрученко, поступившись у фіналі парі з Чернігова та Києва.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top