На автордорозі Золочів – Красне тривають ремонтні роботи. Зокрема на одній з найкритичніших ділянок від с.Гончарівка до с.Почапи

На автордорозі Золочів – Красне тривають ремонтні роботи. Зокрема на одній з найкритичніших ділянок від с.Гончарівка до с.Почапи

Про проведення робіт на цій автодорозі розповів голова Золочівської РДА Василь Маркевич, який разом з начальником департаменту інфраструктури і житлово-комунального господарства Золочівської РДА Степаном Коропецьким та з виконавчим директором підрядної організації ТзОВ “ДРОГ-БУД” нещодавно побували на місці проведення ремонту зазначеної дороги.
В межах ремонтних робіт заплановано фрезерувати існуюче покриття, влаштувати основу з ЩПС, облаштувати асфальтобетонне покриття. Роботи виконуються за рахунок коштів державного дорожнього фонду.

А ми нагадаємо, що дорожники розпочали ремонт цієї ділянки 6 червня, йдеться про роботи з поточного середнього ремонту окремої ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення О140701 Золочів — Красне в межах Золочівського району.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top