На Львівщині створять 7 станцій екстреної медичної допомоги, одну з них у Буській ЦРЛ

На Львівщині створять 7 станцій екстреної медичної допомоги, одну з них у Буській ЦРЛ

Обласну станцію Центру екстреної медичної допомоги планують поділити на 6 районних станцій та станцію у Львові. Про це повідомляють на офіційній facebook-сторінці медустанови.

Наразі пропонують такий поділ:

станція ЕМД Львів; станція ЕМД Буськ; станція ЕМД Стрий; станція ЕМД Самбір; станція ЕМД Дрогобич; станція ЕМД Новояворівськ; станція ЕМД Червоноград. «До їх складу за територіальним принципом увійдуть усі нинішні підстанції та пункти базування. Приблизний географічний поділ, як нових 7 районів області. Станційні логістичні та адміністративні потужності будуть розміщені на базі наших 6 багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування в районах області та на території 2 БЛІЛ у Львові. У зону повноважень керівника станції входитиме від 7 до 10 ПС/ПБ. Додатково плануємо відкривати ще 2 підстанції у Львові та 2 пункти тимчасового базування ЕМД», – йдеться у повідомленні. Первинно у штаті станції буде завідувач, старший фельдшер, старший механік.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top