На Львівщині цього тижня перевірятимуть системи централізованого оповіщення

На Львівщині цього тижня перевірятимуть системи централізованого оповіщення

У середу, 20 жовтня, в області будуть перевіряти технічні засоби оповіщення населення Львівщини (без включення електросирен). Також перевірятимуть систему централізованого оповіщення працівників облдержадміністрації.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Перевірку проведуть відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Львівської області на 2021 рік. Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Отже, о 10:30 год ранку середи з номера телефону (032) 241-04-90 надійде голосове повідомлення про перевірку системи оповіщення на мобільні телефони керівників структурних підрозділів облдержадміністрації та посадових осіб, відповідальних за проведення оповіщення.

У зв’язку із тим, що перевірка СЦО проводиться в автоматичному режимі доповіді про отримане голосове повідомлення не надавати, практичних заходів не відпрацьовувати.

Результати проведеної перевірки системи оповіщення будуть надіслані для аналізу додатково.

Для отримання додаткової інформації просимо звертатися до департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації, контактна особа Бунь Віктор Олексійович, тел. 233-22-83, 067-674-08-30.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top