На території Буської ТГ відкрили сучасне підприємство “FEEDNOVA”, яке виготовлятиме високопротеїнові кормові добавки

На території Буської ТГ відкрили сучасне підприємство “FEEDNOVA”, яке виготовлятиме високопротеїнові кормові добавки

23 червня, делегація посадовців Буської міської ради разом із головою громади Ростиславом Сліпцем взяли участь у відкритті заводу з виробництва кормових добавок «Фіднова», що розташовується на території міста по вул. Січових Стрільців,1.
Освячення нового підприємства провели настоятелі місцевих храмів міста отці Петро Салабай та Михайло Смачило. Для всіх учасників відкриття відбулася екскурсія виробничими приміщеннями, ознайомлення з технологічними процесами. Також відбулася дискусія за участю експертів та першого заступника міністра аграрної політики і продовольства України Тараса Висоцького щодо перспектив розвитку АПК України. Завершився врочистий захід концертною програмою за участю відомого українського рок-гурту “Скай”.

На зображенні може бути: 7 людей, зокрема Микола Владика, люди стоять та на відкритому повітрі

Зазначимо, що “Фіднова” – сучасне підприємство, яке виготовлятиме високопротеїнові кормові добавки для якісної відгодівлі тварин і є інвестиційним проєктом групи компаній «Ефективні інвестиції» в партнерстві з нідерландською компанією «Mada Participations B.V.» та компанією UMG Investments.
Загальні інвестиції в завод – 20 мільйонів доларів США. На підприємстві з початку наступного року, як запевник керівник Андрій Огороднік, працюватиме 120-130 робітників.
Тут вироблятимуть високоякісні жири та високопротеїнові кормові добавки для сільськогосподарських і домашніх тварин.
Досить важливим є те, що продукти переробки сировини другої категорії, слугуватимуть клієнтам у якості високоефективних органічних добрив, або можуть бути використані для виробництва біодизеля.
Працюватиме підприємство із дотримання правил охорони навколишнього середовища та з інноваційними технологіями. Система

На зображенні може бути: 4 людини, зокрема Михайло Постолюк та Галина Палка, люди стоять та текст «FEEDNOVA VA 日 FEEDNOVA 日 FEEDNOVA FEE >FE OVA FEEDN FFFZ El DI»

 контролю якості та ефективний поділ вхідної сировини, дадуть змогу контролювати якість кінцевого продукту й розділяти його за категоріями й походженням.
Особливості роботи нового підприємства «Фіднова» покликані розв’язати проблему екологічних загроз та небезпек, які виникають через безвідповідальну переробку відходів тваринного походження.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top