На території Верблянського лісництва відбувся практичний семінар-навчання з гасіння лісових пожеж

На території Верблянського лісництва відбувся практичний семінар-навчання з гасіння лісових пожеж

27 квітня працівники Буського лісового господарства спільно з рятувальниками ДПРЧ-14 м.Буська навчалися гасити умовну лісову пожежу на території масиву Верблянського лісництва. Лісники та рятувальники відпрацювали алгоритм взаємодії у випадку виявлення займання лісу, а також тактичні схеми боротьби з лісовими пожежами. До таких масштабних навчань, окрім пожежної команди лісівників та служби ДСНС залучили також чергові наряди поліції та служби медицини катастроф.
Відповідно до тактичного задуму, біля соснового лісу виникло загоряння сухої трави, полум’я від якої перекинулося на нижній шар у лісовому масиві з переходом у верхову пожежу.
Контрольована пожежа була виявлена через систему відео спостереження Буського лісгоспу. Повідомлення про пожежу оперативно надійшло лісничому лісництва. На початковому етапі гасіння лісової пожежі здійснювалось силами лісової охорони лісництва.
Внаслідок сильного вітру виникла реальна загроза розповсюдження пожежі на значну площу лісових насаджень, тому, до ліквідації пожежі залучили лісо-пожежну службу лісгоспу. На місце пожежі прибула пожежна машина підприємства з особовим складом  та трактор з бочкою укомплектований мотопомпою для забору і подачі води. Пожежники-лісники спрацювавши оперативно, цілком ліквідували загоряння власними силами. Але виявилось(згідно легенди), що внаслідок сильного пориву вітру виник новий осередок пожежі в іншому місці. Тому, до його ліквідації було залучено підрозділ ДСНС. На місце події негайно прибув черговий караул ДПРЧ-14 м.Буська на сучасному пожежному спецавтомобілі. Завдяки злагодженим діям всіх служб осередки пожежі були повністю ліквідовані.
Також відпрацювали тактику з надання першої медичної допомоги двом потерпілим особам, які умовно отруїлися чадним димом.
Коментар керівника з ліквідації умовної пожежі, директора Буського “Лісового господарства” Миколи Яворського, почуєте у новинах в етері Буськ87.5FM.
Добірку світлин з місця події можна переглянути на сторінці Буського Радіо у мережі Fаcebook.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top