На території Львівської області обмежили використання зовнішнього освітлення

На території Львівської області обмежили використання зовнішнього освітлення

Нові норми почнуть діяти з 18:00 21 жовтня

На території Львівської області обмежили використання зовнішнього освітлення та освітлення зовнішньої реклами. Відповідне рішення ухвалили на засіданні Ради оборони Львівщини у четвер, 20 жовтня.

Як повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький, із 18:00 пʼятниці, 21 жовтня, на час дії комендантської години на території області забороняється використання всіх видів зовнішнього освітлення, крім освітлення вулично-дорожньої мережі та об’єктів критичної інфраструктури – на час дії комендантської години.

Крім цього, заборонено використовувати освітлення зовнішньої реклами, розміщеної на фасадах будинків, та спеціальних конструкцій після завершення робочого часу. Заборона стосується комунальних, державних і приватних закладів.

Нагадаємо, з 19 жовтня на Львівщині скоротили тривалість комендантської години, тепер вона діє з 00:00 до 5:00. Крім цього, промисловим підприємствам області рекомендували перейти на нічний час роботи.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top