“Не Народний дім” у селі Заводське

“Не Народний дім” у селі Заводське

Цього тижня на запрошення голови постійної депутатської комісії Буської міської ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту, соціального захисту населення та питань молодіжної політики Сергія Бондаренка до села Заводське завітали керівники галузі культури Буської громади. Керівниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради Марія Ричель та керівниця Буського міського народного дому Любов Огороднік разом із Сергієм Бондаренком оглянули місцевий Народний дім.
Типове величезне приміщення, яке у свій час, передбачалося для обслуговування кількох навколишніх сіл, побудоване у 1987 році, на сьогодні перебуває у жахливому стані. Три роки тому дах будівлі вдалося відремонтувати та замінити вікна, але до оновлення всередині справа не дійшла, але сьогодні не про це…
Справа у численнних скаргах місцевих жителів щодо бездіяльності керівника цього закладу культури. Не будемо описувати словами те, що варто побачити на власні очі, до вашої уваги світлини цього “приміщення”.
Після огляду та документування комісією стану будівлі, варто очікувати прийняття відповідних управлінських рішень. Зазначимо, що багаторічним керівником цього приміщення, бо важко назвати побачене Народним домом є Мар’яна Атаманчук. Варто зазначити й те, що корінь проблеми не в сьогоднішній ситуації у нашій Державі, а радше у ставленні до своєї роботи очільниці цього закладу. Жодних проявів ініціативи, жодних звернень щодо проблем у Народному домі до старости Заводського старостинського округу чомусь не надходило. А знаємо, що жителі села є справді громадсько активними і радо зголосилися б на толоку в Народному домі, але такі добрі речі має першочергово ініціювати керівник закладу. Детальніше на цю тему незабаром почуєте інтерв’ю з Сергієм Бондаренком.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top