Обрано голову Золочівської районної ради

Обрано голову Золочівської районної ради

4 травня відбулося позачергове засідання сесії Золочівської районної ради. Основним питанням порядку денного було обрання голови райради.
На цю посаду фракцією політичної партії Сила і Честь у Золочівській районній раді запропонували кандидатуру голови фракції – Ореста Кавецького.

Після заслуховування депутатським корпусом виступу кандидата відбулося таємне голосування.

У підсумку, Орест Кавецький отримав 23 голоси – За із 25-ти, що взяли участь у голосуванні. Головою обрано Кавецького Ореста Юрійовича.

Біографія

 Кавецький Орест Юрійович, народився 20.07.1988 р. у м. Львові. Закінчивши Правничо-економічну гімназію з відзнакою, вступив до ЛНУ ім. Івана Франка, де навчався на факультеті «Міжнародні відносини», отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Міжнародне  право» та здобув кваліфікацію юрист міжнародник, перекладач.

З 2010 року розпочав працювати в галузі сільського господарства, а саме заготівля, переробка та виробництво молочної продукції. У 2019 році ініціював проєкт “Відродження села”, який був направлений на заготівлю надлишкової продукції у селян. У цей же час розпочав новий напрямок діяльності у галузі с/г – допомога малим фермерам, яка дає можливість вирощувати екопродукцію на власній землі(вирощування полуниці, малини). Ще одним соціально спрямованим проєктом Ореста Кавецького є «Соціальна хатка продуктів», який успішно працює у Буську, Бродах та Золочеві. У таких осередках соціально незахищені громадяни мають можливість без націнок придбати продукти першої необхідності. На попередніх місцевих виборах Орест Кавецький здобув мандат депутата Золочівської райради від політичної партії Сила і Честь.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top