Одноразова допомога в розмірі 8 тисяч гривень для бізнесу: хто зможе отримати виплати
Одноразова допомога в розмірі 8 тисяч гривень для бізнесу: хто зможе отримати виплати
Понад 1 млн українців, які зупинили роботу на час карантину, отримають фінансову допомогу на порталі https://diia.gov.ua та у застосунку «Дія».
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
«Підприємці та працівники отримають допомогу від держави в розмірі 8 тис. грн. Загальний обсяг за цим напрямком становитиме 10 млрд грн. Сервіс можна буде отримати за 5 хвилин у застосунку «Дія» чи на порталі», – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що допомогу отримають працівники або ФОП, якщо її роботодавець має одну з 6-ти категорій КВЕД:
47 – Роздрібна торгівля (крім торгівлі автотранспортними засобами та мотоциклами)
55 – Тимчасове розміщування
56 – Діяльність із забезпечення стравами та напоями
59.14 – Демонстрація кінофільмів
90 – Діяльність у сфері творчості, мистецтва та розваг
93 – Діяльність у сфері спорту, організування відпочинку та розваг
Одна з 6 категорій КВЕД має бути заявлена першою у реєстраційних відомостях на 31.10.2020.
Фінансова допомога надаватиметься одноразово ФОПам та найманим працівникам, які призупинили роботу на час карантину.
Нагадаємо, 4 грудня Верховна Рада підтримала в цілому як закони три президентські законопроєкти № 4429, № 4430 і № 4431 про соціальну підтримку громадян і бізнесу на період протиепідемічних заходів. Закони набудуть чинності після офіційного опублікування. Серед ключових пропозицій для підтримки бізнесу: два види одноразової матеріальної допомоги та компенсація витрат на сплату ЄСВ.
Comments