Освітяни та медики Львівщини: ми будемо у Києві з Порошенком!

Освітяни та медики Львівщини: ми будемо в Києві з Порошенком!

Освітяни і медики Львівщини виступили проти політичних переслідувань опозиції, зокрема її лідера Петра Порошенка. Разом з усіма небайдужими вони поїдуть до Києва зустрічати п’ятого Президента України, який повернеться з-за кордону.

В той час, як медики вже понад 2 роки стоять на передовій у боротьбі з Ковідом, щодня зустрічаються з небезпечною недугою, влада не спромоглася навіть виплатити їм обіцяних надбавок до зарплати. Провальною була інформаційна кампанія по вакцинації, а кисневі концентратори пацієнти часто шукали самостійно, бо влада не забезпечила ними лікарні.

“Гідне забезпечення умов праці, гідна заробітня плата медикам – це пріоритет цивілізованих демократичних країн. На жаль, Зеленський не продовжив ті реформи, які розпочав Петро Порошенко”, – заявила Людмила Гера.

Питання забезпечення медицини – це пріоритет європейської країни.

“Ми їдемо 17 січня в Київ, щоб відстояти право на життя в демократичній державі. Ми проти переслідувань. Ми приїдемо і вголос скажемо, про ті проблеми, які нині є в медицині та освіті”, – Анатолій Матківський.

Освітяни теж не дочекалися обіцяних 4-ох тисяч доларів від Зеленського. Передиворчі обіцянки так і залишилися обіцянками. Освітня галузь через постійний брак фінансування втрачає молодих науковців, які їдуть працювати закордон. А за кілька років, ще й пожинатимемо плоди дистанційного навчання і неналежної його підготовки.

“Ми живемо в час гібридної війни і зараз маємо боротися з агресором, а не розколювати суспільство! Нам треба вчитися на власній історії”, – Ольга Ігнатенко.

Контроль інформаційного поля і свободи слова – це урок назад і повернеться до часів Януковича.

“В нас єдиний ворог – це Росія, а політичні переслідування опозиції нині тільки на руку Кремлю”, – заявила Звенислава Мамчур.

“Ми їдемо в Київ 17 січня – не просто зустріти Петра Порошенка, ми їдемо, щоб виступити проти політичних переслідувань!”, – заявили освітяни і медики, – Ми повинні бути у столиці, щоб відстояти наше право на вільну і демократичну державу. Ми не дозволимо зробити в Україні “маленьку Росію”.

Переслідування патріотів і опозиції – частина плану теперішньої влади з побудови в Україні авторитарного режиму на зразок Білорусі та Росії. Влада вже хоче перенести вибори до ВРУ на 2023 рік, повернути корумповану мажоритарку і голосування через Інтернет.
Сьогоднішня влада йде шляхом Януковича і розпочинає наступ на свободу слова – тиск на опозиційні канали («Прямий» та інші), рейдерське захоплення парламентского каналу Рада, законопроєкт по ліквідацію “Суспільного”.

«Сьогодні вже йдеться не про захист Порошенка, а про захист демократії в Україні. І це має стати спільною справою опозиційних сил і громадянського суспільства. Тому так важливо усім показати нашу єдність у Києві 17-го січня», зазначали представники медичної та освітньої галузей Львівщини.

lviv.eurosolidarity.org

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top