Патрульну поліцію пропонують перепідпорядкувати

вівторок, 4 жовтня, 2016, 16:01
Львів

Патрульну поліцію пропонують перепідпорядкувати

Патрульні поліцейські на вулицях Львова. Фото: depo.ua

Львівська облрада на черговій сесії розгляне звернення до керівництва МВС щодо змін у структурі обласних управлінь Нацполіції. Питання вже внесли до порядку денного.

Про це йшлося на засіданні президії обласної ради 4 жовтня.

Як повідомив голова постійної комісії з питань законності, правоохоронної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем Михайло Дзюдзь, йдеться про те, щоб патрульну поліцію, підрозділи боротьби з економічними злочинами, з кіберзлочинністю перепідпорядкувати і зробити підконтрольними начальникам обласних управлінь МВС. На сьогодні ці їм не підпорядковуються.

Також депутати планують заслухати інформацію силовиків щодо стану боротьби зі злочинністю та охорони правопорядку на Львівщині.

Джерело: zik.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top