Пластуни станиці Красне провели патріотичну акцію «Базар 21-го»

Пластуни станиці Красне провели патріотичну акцію «Базар 21-го»

У суботу, 26 листопада, у селищі Красне пластуни станиці Красне провели акцію, присвяченому героям, що загинули поблизу Базару на Житомирщині під час Другого зимового походу 1921 року – «Базар 21-го». 101 рік минуло із подвигу Героїв Базару, які попри все боролись за Українську державу та навіть ціною власного життя не погодились перейти на сторону окупанта.
Захід розпочався біля пам’ятника Борцям за волю України, де у ньому взяли участь селищний голова Роман Фурда, директор Красненського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 Ірина Волос, пластприятель Богдан Глуховецький, пластунка сеньйорка праці Людмила Гураш та інші.
Селищний голова Роман Фурда наголосив, що в нашій країні йде війна, яку розв’язала проти нас росія й українські патріоти знову змушені боронити рідну землю від окупанта, втрачаючи кращих синів і доньок.
Далі учасники заходу провели пам’ятну ходу до Красненського ЗЗСО І-ІІІ ст.№2. Там провели цікаві історичні гутірки, тематичний квест та вивчали військову справу. Згодом пластуни долучились до вшанування пам’яті жертв Голодоморів.
Під час заходу наголошувалось на необхідності зберігати пам’ять про історичні події, шанувати подвиг героїв Базару, а також усіх загиблих українських вояків.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top