Президент України відзначив надбужанця Віктора Дідуха державною нагородою орденом “За мужність” ІІ ступеня

Президент України відзначив надбужанця Віктора Дідуха державною нагородою орденом “За мужність” ІІ ступеня

Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами трьох паралімпійців з Львівщини та двох їхніх тренерів. Відповідний указ від 16 вересня опублікували на сайті президента.

Срібну призерку з фехтування на візках Наталію Морквич нагородили орденом княгині Ольги ІІІ ступеня. Дворазового срібного призера з тенісу настільного Віктора Дідуха нагородили орденом “За мужність” ІІ ступеня. Бронзового призера із легкої атлетики Романа Павлика нагородили медаллю “За працю і звитягу”.

Нагороди паралімпійцям присвоїли “за значний особистий внесок у розвиток паралімпійського руху, досягнення високих спортивних результатів на XVI літніх Паралімпійських іграх у місті Токіо (Японія), виявлені самовідданість та волю до перемоги, утвердження міжнародного авторитету”.

Також президент відзначив тренерів паралімпійців. Відтак медаллю “За працю і звитягу” нагородили тренера Наталії Морквич Андрія Колеснікова та тренера Романа Павлика Олега Лещишина.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top