Призер Паралімпійських ігор Віктор Дідух отримав премію від мера Львова

Призер Паралімпійських ігор Віктор Дідух отримав премію від мера Львова

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з львів’янами–призерами XVI Літніх Паралімпійських Ігор у Токіо та вручив їм премії за їх здобутки.
Про це  повідомили у пресслужбі ЛМР.

Зокрема самі спортсмени отримали по 250 тисяч гривень та по 100 тисяч гривень для їх тренерів. Оскільки Віктор Дідух виборов дві медалі, то він отримає від міста 500 тисяч гривень.

«Взагалі Україна показує приклад, бо держава дає дуже серйозний призовий фонд, місто також дає понад 1 млн грн: кожен з тренерів отримає по 100 тис. грн, а також за кожну медаль – по 250 тис. грн. Це правильно, бо спорт без зусиль, без фінансування не дає цих результатів. Олімпіада – це такий виснажливий бій, а хлопці приїхали переможцями з цього бою. Молодці! Гордість за місто Львів, що ми такі круті!

Під час спілкування хлопці попросили, щоб ми збудували у Львові палац для настільного тенісу і щоб легка атлетика більше розвивалась. Фактично, хлопці хочуть, щоб був драйв, щоб спорт мав динаміку. Тому треба допомагати, ми ще раз переосмислимо всі наші плани, і спорт буде у ще більшому пріоритеті для міста», – прокоментував мер міста Андрій Садовий.

Нагадаємо, цьогоріч на Паралімпійських Іграх львів’яни вибороли 4 медалі:

Віктор Дідух – 2 місце в особистих змаганнях з настільного тенісу та 2 місце в командних змаганнях з настільного тенісу на XVI Літніх Паралімпійських ігор

Наталя Морквич – 2 місце на XVI Літніх Паралімпійських ігор (клас А) в особистих змаганнях з фехтування на візках (рапіра)

Роман Павлик – Бронзовий призер XVI Літніх Паралімпійських ігор в Токіо (2021) у стрибках в довжину (клас Т36)

«Я дуже довго йшов до Паралімпійських Ігор, серйозно готувався і дуже хотів на ці змагання в Токіо. Напередодні я показав високий результат на чемпіонаті Європи та чемпіонаті України, тому був відібраний на Паралімпіаду.

Паралімпіада була дуже важка, але я дуже старався, бо хотів привезти медаль для України. Радий, що виборов бронзову медаль», – сказав Роман Павлик.

«Я все життя тренувався, щоб потрапити на Паралімпіаду. Після минулих Ігор в 2016 році я активно готувався до Токіо. Ці Паралімпійські Ігри запам’ятались великими переживаннями, адже ми кожного дня здавали текст на коронавірус, і можна було в будь-який момент злетіти зі змагань. Окрім того, були важкі самі ігри. Радий, що на фіналі своєї спортивної кар’єри я здобув ці срібні нагороди», – зазначив Віктор Дідух.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top