Районні рятувальники продовжують проводити пожежно-профілактичні роз”яснення у селах Надбужжя

Районні рятувальники продовжують проводити пожежно-профілактичні роз”яснення у селах Надбужжя

22 жовтня рятувальники Буського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області спільно з начальником відділу з питань ЦЗ оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами, сільським головою Куткірської сільської ради, провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання в с. Куткір.Співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій наголосили на правилах безпеки в побуті: не палити у ліжку, вчасно перевіряти справність електромережі та не залишати без нагляду увімкнені електричні чи газові прилади.
Під час заходу також була проведена інформаційно-ро”яснювальна робота із багатодітними сім`ями, одинокими людьми похилого віку, священослужителями. Рятувальники, також розповіли про дотримання правил пожежної безпеки та надали рекомендації щодо усунення наявних недоліків, про те яку загрозу в собі несе гра дітей із сірниками або іншими вибухонебезпечними предметами.
Інформаційні матеріали Буської ДСНС

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top