Родичам захисників у Будинку воїна надають безоплатні консультації та правову допомогу

Родичам захисників у Будинку воїна надають безоплатні консультації та правову допомогу

У комунальному закладі Львівської обласної ради «Будинок воїна»  надають безоплатну  інформаційну, консультаційну, юридичну допомогу родинам захисників. Консультації проводять представники громадської організації  «Перший жіночий ветеранський простір «Re Hub»за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компонента проєкту EU4USociety, у співпраці з Львівською обласною радою.

Команда проєкту наголошує, що у той час, коли наші Герої здобувають Перемогу,  слід турбуватися про їхні сім’ї. Впродовж місяця колектив фахівців у Будинку воїна  опрацював понад 80 звернень.

Звернутися за послугою можна, зареєструвавшись за формою ТУТ. Контактні телефони:  0985198920; 0979520290

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top