Сторонибабський спиртзавод продали з аукціону за 142 мільйони

Сторонибабський спиртзавод продали з аукціону за 142 мільйони

Це рекордна вартість у 2023 році.

Фонд держмайна продав Сторонибабський спиртзавод, що у Золочівському районі на Львівщині, за 142 мільйони гривень, про це повідомляє пресслужба відомства.

«За спиртовий актив на Львівщині змагалися 3 компанії, а фінальна вартість зросла майже втричі – з 53,4 млн до 142 млн гривень», – пишуть у ФДМ.

Там наголошують, що це рекордна вартість у 2023 році.

За даними Прозоро. Продажі, найвищу ставку у 142 млн грн за Сторонибабський спиртзавод запропонувало ТОВ «Ес-Ойл». Компанія зареєстрована три роки тому у Львові на вул. Лазаренка, основний вид діяльності: оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами. Кінцевим бенефіціарним власником є Олександр Варбаца з Яворівщини.

Окрім ТОВ «Ес-Ойл», в торгах брали участь дві інші компанії: ТзОВ «НЬЮ ІТ СОЛЮШНС» та ТзОВ «Аква Солар Інвест». зареєстроване у 2020 році у Львові.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top