Сьогодні відбулося друге пленарне засідання Буської міської ради

Сьогодні відбулося друге пленарне засідання Буської міської ради

Сьогодні, 17 грудня, відбулося друге пленарне засідання першої сесії Буської міської ради VIII скликання, яке провів голова Ростислав Сліпець.
Депутатський корпус розглянув питання внесення змін до рішення Буської міської ради від 10.12.2020 р. “Про утворення постійних комісій Буської міської ради VIII скликання”, прийняв тимчасове положення про їх роботу, затвердив склад постійних депутатських комісій та їх голів.
Також депутати проголосували щодо нової структури та чисельності виконавчих органів та апарату Буської міської ради, які введуть з 1 січня 2021 року, внесли зміни до складу співзасновників і затвердили у новій редакції Статут Буського радіомовлення, прийняли рішення щодо виплати сільським головам та секретарям рад, що реорганізовуються та розміщені поза адміністративним центром Буської міської територіальної громади, середньої заробітної плати на період їх працевлаштування.
Зображення може містити: 2 людини, у приміщенніНаступна ІІ сесія Буської міської ради, як повідомив голова Ростислав Сліпець, відбудеться вже наступного четверга, 24 грудня.
Під час неї планується затвердити межі старостинських округів та кандидатури старост, прийняти бюджет громади на наступний рік, тощо.
Також Ростислав Сліпець повідомив, що попередньо заплановано створити 12 старостинських округів, кількість яких згодом можна збільшити, детальніше про це почуєте у Новинах в етері БуськогоРадіо 87.5FM

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top