Троє юнаків направлено для проходження строкової військової служби у ЗСУ

Троє юнаків направлено для проходження строкової військової служби у ЗСУ

Буським райвійськкоматом проведено чергову відправку трьох призовників на збірний пункт у м.Львів, звідки юнаків направлять у військові частини для проходження строкової військової служби у Збройних Силах України.

Серед тих, хто навчатиметься військової справи та захищатиме нашу державу: Цепко Богдан -с. Кудирявці, Рудий Олег – с.Острівчик – Пильний , Лотоцький Роман – с.Балучин.

З напутніми словами до майбутніх захисників звернувся військовий комісар Ігор Томачук. Побажавши юнакам з честю виконати свій громадянський обов’язок, здобути військову спеціальність, здоровими та неушкодженими повернутися до рідної домівки, де їх чекатимуть рідні, друзі та знайомі.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top